otwwarte

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń otwartych.

Szkolenia tworzymy pod bieżące zapotrzebowanie rynku. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie staramy się sprostać najwyższym wymaganiom i wyznaczać nowe standardy i jakość szkoleń dla branży biznesowej.

Duży nacisk kładziemy na dobór kadry trenerskiej. Dokładamy wszelkich starań by prowadzący szkolenia przede wszystkim byli praktykami w swojej dziedzinie. Szkolenia poprowadzą psychologowie, wykładowcy uczelni wyższych, doświadczeni trenerzy i asesorzy.

Wierzymy, że w zaprezentowanej poniżej, szerokiej ofercie szkoleń znajdą Państwo te, które pomogą rozwijać Państwa firmę i umiejętności personelu.

 

 

 

KALENDARZ SZKOLEŃ OTWARTYCH

 

 FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY- pobierz

 

 

Szkolenia zapewniają połączenie teorii z praktyką i są prowadzone w oparciu o aktywne metody pracy (dyskusja, praca w małych grupach, gry symulacyjne, ćwiczenia nabytych umiejętności, burza mózgów, prezentacje, elementy wykładu interaktywnego, kwestionariusze do autoanalizy).

Niniejsze szkolenia dedykujemy wszystkim pracownikom zajmujacym się promocją i marketingiem. Szkolenia prowadzą

osoby z wieloletnią praktyką dziennikarską i doświadczeniem w pracy agencji reklamowych i PR.

Doskonalenie umiejętnośći osobistych jest kluczem do powiększania swoich kompetencji zawodowych i interpersonalnych. Proponowane  szkolenia doskonale rozwijają również umiejętnośći przydatne w życiu codziennym.

Szkolenia dla tego działu zaprezentujemy już niebawem.