SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń zamkniętych.

Szkolenia tworzymy pod bieżące zapotrzebowanie rynku. Duży nacisk kładziemy na dobór kadry trenerskiej. Dokładamy wszelkich starań by prowadzący szkolenia przede wszystkim byli praktykami w swojej dziedzinie. Szkolenia poprowadzą psychologowie, wykładowcy uczelni wyższych, doświadczeni trenerzy i asesorzy.

Wierzymy, że w zaprezentowanej poniżej, szerokiej ofercie szkoleń znajdą Państwo te, które pomogą rozwijać Państwa firmę i umiejętności personelu.

Szkolenia zapewniają połączenie teorii z praktyką i są prowadzone w oparciu o aktywne metody pracy (dyskusja, praca w małych grupach, gry symulacyjne, ćwiczenia nabytych umiejętności, burza mózgów, prezentacje, elementy wykładu interaktywnego, kwestionariusze do autoanalizy).

Szkolenia skierowane są do osób pracujacych w działach marketingu, promocji i sprzedaży. Dzieki nim pracownicy będą skuteczniej trafiac do klientów i rozpoznawać ich potrzeby.

Doskonalenie umiejętnośći osobistych jest kluczem do powiększania swoich kompetencji zawodowych i interpersonalnych. Proponowane szkolenia doskonale rozwijają również umiejętnośći przydatne w życiu codziennym.

Tematy szkoleń: